M. Night Shyamalan

 1. İşaretler Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  İşaretler Türkçe Dublaj 720p izle Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2002 yılında vizyona giren İşaretler İşaretler Türkçe Dublaj 720p izle döneminin oldukça fazla gişe yapan bilim-kurgu filmlerinden olmuştur.Filmde, geçmişte rahip olan Graham Hess, bir takım sebeplerle rahipliği bırakmış ve tanrıya olan inancını kaybetmiştir. Çocuklarıyla birlikte bir çiftlik evinde yaşayan Hess’in tarlasında bir gün aniden garip işaretler belirir. Bir süre sonra bu işaretlerin dünyanın her yerinde görülmeye başlanmasıyla dünyaya bir panik havası hakim olur. Dünya bir istilanın eşiğindeyken Graham Hess bir yandan dünyayı istila edecekleri ön görülen uzaylılarla mücadele ederken, bir yandan da çocuklarıyla olan ilişkisindeki eksiklikleri ve Tanrı’a olan güven problemini çözebilecek midir? Yönetmen koltuğunda M. Night Shyamalan’ın oturduğu İşaretler Türkçe Dublaj 720p izle filminin oyuncu kadrosunda Mel Gibson, Abigail Breslin ve Joaquin Phoenix gibi isimler yer almaktadır.
  • 2002
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 331
  • 0
  Altıncı His Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Altıncı His Türkçe Dublaj izle 2007 Yılı Öncesi, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  1999 yılında vizyona giren Altıncı His Türkçe Dublaj izle izleyicilerden tam puan almış, ses getiren bir film olmuştur.Yıllara önce uğradığı bir saldırı sonucu hayatı değişen Dr. Crowe’un, 6 yaşında Cole Sear adında tuhaf bir hastası vardır. Cole, ölü insanların hayaletlerini görüp onlarla konuşabilmektedir. Dr. Crowe, Cole’un bu sırrını paylaşacak ve ikisi de kendi içlerinde bir yolculuğa çıkacaklardır.
  • 1999
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.1
  • 297
  • 0
  Glass (2019) Filmi Full izle
  Tüm Bilgiler
  Glass (2019) Filmi Full izle 2019 Yılı Filmi, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Glass 6.9 puan alan bu filmin konusu: Ölümsüz (2000), Parçalanmış (2016) ve son olarak Glass olarak karşımıza çıkan serinin son filmi, M. Night Shyamalan tarafından yönetildi. David Dunn adındaki kontrolü zor adamın hikayesini merkezine alan Glass, Aşırı güçlü ve çevresine zarar vermeye meyilli olan adamı tecrit altında tutmaya çalışan görevlilerin gerilim dolu hikayesi anlatılıyor. Gerçek sonun yaklaştığı herkes tarafından bilinmesine rağmen yine de ufak bir umut için mücadele eden bu insanlar, David Dunn tarafından hunharca katledilince önü alınamaz olayların başlangıcı tetikleniyor. Glass, kendisini bu hale getirdiğine inandığı kişilerin peşine düşüyor, bu sırada keskin zekası ile akıl almaz yönetmenler izleyen adamı durdurmak neredeyse imkansızdır. 18 Ocak 2019 da ülkemizde ve aynı anda tüm dünyada vizyona giren Glass filmi, 20 Milyon dolarlık bütçesi ile dikkat çekiyor. Filmde James McAvoy, Samuel L. Jackson, Bruce Willis gibi oyuncular baş rolü paylaşmış ve yönetmenliğini ödüllü isim M. Night Shyamalan üstlenmiştir.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  • 788
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.