Catherine Hardwicke

 1. Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle 2008 Yılı Filmi, Fantastik Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2008 yılında ülkemizde vizyona giren Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle filminin yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlenmişti.En sevilen fantastik filmlerden biri olmayı başaran Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle Stephenie Meyer'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştı. Bella Swan annesiyle babası ayrı olan bir genç kızdır. Annesi başka bir adamla evlendiğinden küçük bir kasabada yaşayan babasının yanına taşınır. Yaşıtlarına göre farklı ve içine kapanık bir kız olan Bella bir süre sonra tıpkı kendisi gibi diğerlerinden farklı olan Edward’la tanışır. Edward'ın olağanüstü yeteneklerini farkeden Bella, ondan uzaklaşmak yerine daha çok ilgi duymaya başlar. Aralarında romantik bir ilişki başlar fakat zaman geçtikçe beklenmedik olaylar yaşanmaya başlanır. Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle filminin başrollerini Kristen Stewart ve Robert Pattinson paylaşırken ikiliye, Taylor Lautner, Sarah Clarke ve Billy Burke gibi isimler eşlik ediyor.
  • 2008
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.2
  • 103
  • 0
  Miss Bala (2019) Filmi Full izle
  Tüm Bilgiler
  Miss Bala (2019) Filmi Full izle 2019 Yılı Filmi, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Miss Bala 5.2 puan alan bu filmin konusu: Miss Bala, bir cinayete tanıklık eden genç bir kadının yaşadıkları olayı ele alıyor. Gloria Meyer ailesinin ölümünün ardından kendini toparlamaya çalışan genç bir kadını canlandırıyor. Yas dönemindeki genç kadın kafasını dağıtmak için bir arkadaşıyla birlikte Los Angeles’tan Tijuana’ya bir yolculuk yapar. Rahatlatıcı bir tatil olması gereken bu yolculukta ikili bir cinayete tanık olurlar. İkiliyi sessiz tutmak isteyen genç suç patronu, Gloria’nın arkadaşını kaçırır ve Gloria’yı da kendisi için çalışmaya zorlar. Ancak Gloria’nın radarına girdiği tek kişi suç patronu değildir. Uyuşturucuyla Mücadele Departmanı da Gloria’yı fark eder. Artık Gloria acımasız bir suç orginasyonunun içindeki bir köstebektir. CIA, DEA ve tehlikeli suç patronu Lino arasında süren bu kedi-fare oyununun ortasında kalan genç kadın, sınır ötesi suçun tehlikeli dünyasına çekildiği zaman, sahip olduğunu bilmediği bir güç bulur. Artık hayatta kalmak için tüm kurnazlığını, yaratıcılığını ve gücünü kullanması gerekecektir.Yorumlarınız Bizler için önemli olduğunu bilmeniz gerek.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.2
  • 610
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.