Rusya
Gözcüler 1 Başlangıç Türkçe Dublaj 720p izle
İncele
Gözcüler 1 Başlangıç Türkçe Dublaj 720p izle
Türkçe Dublaj
Yönetmen koltuğunda Artyom Aksenenko’nun oturduğu Gözcüler 1 Başlangıç Türkçe Dublaj 720p izle filmi 2015 senesinde vizyona girmiştir. Kira’nın arkadaşı bir trafik kazası geçirmiştir. Arkadaşına çarpan kişi ünlü iş adamı Sergey’dir. Kira adalet istemektedir ve kendisi ile aynı durumda olan 3 genç ile birlikte Sergey’i bulur ve en azından hastane masraflarını karşılamasını isterler. Fakat adam oralı olmaz poliste ona yandan olunca gençler adaleti kendileri sağlamak için harekete geçerler. Senaryosu Aleksey Frenkel tarafından kaleme alınan Gözcüler 1 Başlangıç Türkçe Dublaj 720p izle filminin oyuncu kadrosunda Aleksandra Bortich, Anvar Khalilulaev, Denis Shvedov, Ilya Malanin ve Ivan Shakhnazarov gibi isimler yer almaktadır.
 • 86dk
 • IMDb 3.1
 • 376
 • 0
The Balkan Line (Balkan Hattı) 2019 Filmi Full izle
İncele
The Balkan Line (Balkan Hattı) 2019 Filmi Full izle
Türkçe Altyazı
1999 yılı Mart ayında NATO birlikleri Belgrad’ı bombalamıştır. Ağır hasar alan şehirde ki Sırp askerleri Kosova’dan çekilmek zorunda bırakılmıştır. Geriye kalan isyancı grup, yardıma muhtaç insanların mallarını yağmalayıp, kadınlara tecavüz etmeye başlamıştır. Beş Rus askeri bu durum karşısında sığındıkları askeri hava limanına, yardıma muhtaç halkı da alarak onları korumak için and içer ve büyük bir savunma gösterir.
 • 130dk
 • IMDb 8.1
 • 1.157
 • 0
Posledniy Bogatyr (2017) Full izle
İncele
Posledniy Bogatyr (2017) Full izle
Türkçe Altyazı
Muscovite Ivan’ın bir deneyin ardından mucizevi bir dünyaya ışınlanır. Bu diyarın adı Belogorie ‘ dir. Ivan şimdiye dek bildiği herşeyin ötesi de olduğunu anlamaya çalışacak, tertemiz dostlar edinecektir. Kahramanımız Muscovite Ivan, Belogorie diyarına alışmaya başlarken ne yazık ki dostları gibi yeni düşmanlar da kazanacaktır.
 • 114dk
 • IMDb 6.6
 • 744
 • 0
Queen of Spades: The Dark Rite 2015 Rus Korku Filmi izle
İncele
Queen of Spades: The Dark Rite 2015 Rus Korku Filmi izle
Türkçe Altyazı
Queen of Spades The Dark Rite Rus Korku i 5.5 Puanı almış olan filmin Konusu: Bir efsaneye göre, aynalar dünya ile ruhlar alemi arasında geçit olabilirmiş. Bunun için, insanlarca kullanılagelmiş en kadim ritüel ise “Maça Kızı”nı çağırmak imiş. Dört genç, eğlence olsun diye Maça Kızı’nı çağırmaya karar verirler. Ancak, içlerinden biri kalp krizinden hayatını kaybedince, gençler çok tehlikeli bir şeyle karşı karşıya olduklarını anlarlar. Queen of Spades The Dark Rite Rus Korku i filmi Full hd kalitesinde izle
 • 92dk
 • IMDb 5.5
 • 1.381
 • 0
İki Kafadar Two Tails 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
İki Kafadar Two Tails 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İki Kafadar Two Tails filmi sizler için DizivFilmizle.Com'da En iyi arkadaşlar olduktan sonra, bir kunduz ve bir kedi, uzaylılar tarafından kaçırılan arkadaşlarını kurtarmak için tehlikeli bir göreve başladı. Dizivfilmizle.com iyi seyirler diler.İki Kafadar Two Tails Rusya İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 75dk
 • IMDb 4.1
 • 1.194
 • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.
bahis siteleri