Güney
Juror 8 izle
İncele
Juror 8 izle
Türkçe Altyazı
2019 yılında vizyona giren Juror 8 izle filmi Lee Seung-chul tarafından yönetilmiştir. Acımasızca öldürülen bir kadının katillerinin yargılanma sürecinin anlatıldığı filmde hakim karar aşamasına gelmiştir. Fakat katillerin ikna edici savunması sayesinde acaba karar hiç beklenmediği şekilde mi çıkacaktır? Baek Soo-jang, Kim Mi-kyoung, Moon So-ri, Park Hyung-sik ve Yoon Kyung-ho gibi isimlerin rol aldığı Juror 8 izle filminin senaryosu Hong Seung-Wan tarafından kaleme alınmıştır.
 • 114dk
 • IMDb 6.9
 • 312
 • 0
The Closet izle
İncele
The Closet izle
Türkçe Altyazı
2020 yılında vizyona giren The Closet izle filmi Kwang-bin Kim tarafından yazılıp yönetilmiştir. İşinde başarılı bir mimar aniden karısını kaybeder. Kızıyla olan ilişkisini sağlamlaştırmak için yeni bir ece taşınırlar. Fakat kızı pek mutlu değildir. Bir gün yeni bir arkadaş edindiğini söylemesiyle neşelenmeye başlar. Fakat ortada tuhaf olaylar dönmektedir. Kızın dolabından garip sesler gelmekte ve babası tuhaf rüyalar görmektedir. Bu garip olayları kızın aniden ortadan kaybolması izler. Üstelik kaybolan ilk çocuk değildir. Jung-woo Ha, Yool Heo, Nam-gil Kim, Si-ah Kim, Shin Hyon Bin, Soo-jin Kim ve Sung-woong Park gibi isimlerin yer aldığı The Closet izle filmi gerilim öğeleriyle yüklü bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.
 • IMDb 5.7
 • 314
 • 0
Time to Hunt izle
İncele
Time to Hunt izle
Türkçe Dublaj
2020 yılında vizyona firen Time to Hunt izle filminin hem yönetmenliği hem senaristliği Yoon Sung-Hyun tarafından üstlenilmiştir. Güney Kore’de büyük bir finansal kriz yaşanır. Bu sebeple çok sayıda gece kondu mahallesi kurulur. Yaşam şartlarının oldukça zor olduğu gece kondu bölgesinde yaşayan bir grup genç yaşamlarını devam ettirebilmek için suç işlerler. Ahn Jae-Hong, Bae Je-gi, Choi Hee-Do, Choi Woo-sik ve Jeon Woon-Jong gibi oyuncuların yer aldığı Time to Hunt izle filmi bir aksiyon yapımı olarak karşımıza çıkıyor.
 • 134dk
 • IMDb 6.4
 • 245
 • 0
Microhabitat 720p Full izle
İncele
Microhabitat 720p Full izle
Türkçe Altyazı
2017 yılında vizyona giren Microhabitat 720p Full izle filmi Jeon Go-Woon tarafından yazılıp yönetilmiştir. 30’lu yaşlarındaki genç kadın derin bir depresyon geçirmektedir. Alkol ve sigara bağımlısı olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kore Hükümetinin sigaraya zam yapmasının ardından parasını yettiremeyen kadın evinden vazgeçerek tüm parasını sigara ve liköre yatırmaya karar verir. Kalacak yeri olmayan kadın artık her gün bir arkadaşının yanında kalarak yaşamaya çalışacaktır. Microhabitat 720p Full izle filminin oyuncu kadrosunda Esom, Jae-hong Ahn, Duk-moon Choi, Jae-Hyun Choi, Jin-ah Kang, Gook-hee Kim, Ye-eun Kim ve Sung-Wook Lee gibi isimleri görmekteyiz.
 • IMDb 7.3
 • 399
 • 0
Grip Türkçe Dublaj İzle (The Flu)
İncele
Grip Türkçe Dublaj İzle (The Flu)
Türkçe Dublaj
2013 yılı vizyon tarihli Grip Türkçe Dublaj İzle (The Flu) bir salgın hastalık filmi olarak karşımıza çıkıyor.Güney Kore’nin başkenti Seul’de ortaya çıkan ölümcül bir virüsü konu alan filmde insanların solunum yollarına yerleşen virüs insanları otuz altı saat içinde öldürmektedir. Bölge karantina altına alınır fakat virüs hava yolu ile bulaştığından enfekte insan sayısı hızlı bir şekilde artmaktadır. Aşı geliştirme çalışmaları hızla devam ederken bu çalışma için In-hye isimli doktor ve bir kurtarma görevlisi olan Ji-goo karantina bölgesine girmek zorundadır. Etkileyici bir salgın filmi olan Grip Türkçe Dublaj İzle (The Flu) filminin yönetmen koltuğunda Kim Sung-Soo oturmaktadır.
 • 121dk
 • IMDb 6.7
 • 423
 • 0
Door Lock (2018) Filmi Full izle
İncele
Door Lock (2018) Filmi Full izle
Türkçe Altyazı
Door Lock filmi, yalnız yaşayan bir kadının geceleri evine girmeye çalışan bir adamla yaşadığı gerilim dolu anları konu alıyor. Film senaryo olarak basit dursa da oyunculuk ve diğer etkenler filmin izlenirliğini bayağı arttırmış. Birçok başarılı Güney Kore filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Kwon Lee'nin senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı filmin konusu ise; Kyung-Min tek odalı bir evde yalnız yaşamaktadır. Bir gün işten eve geldiğinde kapısının zorlandığını fark eder. Bu bir kez daha tekrarlandığında polise şikayette bulunur. Kapısının sürekli yabancı biri tarafından zorlanmasıyla birlikte şikayetler de çoğalır. Polis her seferinde bir delil bulamaz ve konu kapanıyordur. Ama bir gece Kyung-Min evinde gizemli bir cinayetin işlendiğini gördüğünde olaylar çok farklı bir hal alır.
 • IMDb 6.1
 • 982
 • 0
The Bacchus Lady (2016) Full izle
İncele
The Bacchus Lady (2016) Full izle
Türkçe Altyazı
65 yaşlarındaki So-Young adlı yaşlı kadın, para karşılığında yaşına uygun adamlarla birlikte olarak yaşamını sürdürmektedir. Fahişelik yapmak için caddeye çıktığında erkeklerin yanına, elinde Kore’ye ait bir enerji meşrubatı olan Bacchus’u uzatarak “Meşrubat ister misiniz?” sualini yöneltir ve alıcı bulurdu. Bu surattan ona “Bacchus Lady” adı uygun görülmüş. Daha da gençken vücudunu Amerika Birleşik Devletleri askerlerine satarak yaşamını kazanmış.
 • IMDb 7.2
 • 993
 • 0
The Flu (Gamgi) 2013 Türkçe Altyazılı izle
İncele
The Flu (Gamgi) 2013 Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Bundang’dan yasa dışı yollarla Seul’e giren göçmenler yanlarında görülen büyük salgını getirirler. Bilinmeyen bu virüs bölgesel olarak insanlığı yıkıma uğratır. Solunum yoluyla bulaşan bu virüs, bulaştığı insanlar otuz altı saat sonra ölüme götürmektedir. Salgını kontrol altına alabilmek için insanlar büyük bir mücadelenin içine gireceklerdir…
 • 121dk
 • IMDb 6.8
 • 2.014
 • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.
bahis siteleri