1. Platform Türkçe Dublaj Full HD izle

  Platform Türkçe Dublaj Full HD izle

  720P Türkçe Dublaj

  İlginç konusu sebebiyle hakkında birçok spekülasyon yapılan Platform Türkçe Dublaj Full HD izle filmi 2019 yılında vizyona girmişti.
  Dikey bir şekilde tasarlanmış bir hapishanenin içinde yaşanan olayları anlatan filmde her kat bir seviyeye karşılık gelmekte ve her seviyede bir hücre her hücrede ise iki kişi bulunmaktadır. Yiyecek servisi hapishanenin ortasında bulunan derin bir çukurda bir platform aracılığıyla yapılmaktadır. Yiyecekler en üstten mükellef bir sofra ile başlayarak aşağıya doğru azalarak gelmektedir. Sistemin amacı herkesin ihtiyacı kadar yemek yemesi ve yiyeceklerin en alt kata kadar ulaşmasıdır. Fakat durum bunun tam tersi olmakta ihtiyaçtan fazla tüketim nedeniyle alt katlara inildikçe yiyecek kalmamaktadır. İnsanoğlunun en vahşi en ilkel hali gözler önüne serilirken içlerinden biri bu duruma daha fazla göz yummayacaktır. Senaryosu David Desola tarafından kaleme alınan Platform Türkçe Dublaj Full HD izle filminin yönetmen koltuğunda Galder Gaztelu-Urrutia oturmaktadır.


  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.0   327

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.
bahis siteleri