Zazie Beetz

 1. Lucy Gökyüzünde izle
  Tüm Bilgiler
  Lucy Gökyüzünde izle 2019 Yılı Filmi, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Noah Hawley tarafından yönetilen Lucy Gökyüzünde izle filmi 2019 yılında vizyona girmiştir. Lucy isimli kadın bir astronottur. Uzay görevi bittiğinde ailesine geri döner. Fakat dünyada olan her şey artık onun için çok önemsizdir. Şimdi istediği tek şey ne olursa olsun uzaya tekrar geri dönmektir. NASA’nın bir sonraki görevinde ekipte yer alabilmek için canını dişine takacaktır. Dan Stevens, Jon Hamm, Natalie Portman ve Zazie Beetz gibi oyuncuların yer aldığı Lucy Gökyüzünde izle filminin senaryosu Elliott DiGuiseppi tarafından kaleme alınmıştır.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 4.6
  • 240
  • 0
  Joker Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Joker Türkçe Dublaj Full izle 2019 Yılı Filmi, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Todd Phillips tarafından yazılıp yönetilen Joker Türkçe Dublaj Full izle filmi 2019 yılında izleyiciyle buluşmuştu. Batman’in ezeli düşmanı Joker’in geçmişini konu alan filmde Arthur Fleck adındaki başarısız bir komedyen toplum tarafından dışlanmakta ve berbat bir hayat yaşamaktadır. Babasız büyüyen Arthur, geçimini gündüzleri palyaçoluk yaparak geçirmektedir. Tek arkadaşı onu Happy adıyla çağıran annesidir. Toplum içinde maruz kaldığı psikolojik zorbalıklar onu gitgide dengesiz bir adam haline getirir. Sonunda kendini Gotham Şehri’nde suç ve kaosun en ön saflarında yer alan bir adam olarak bulur. O artık Arthur Fleck değil, Joker’dir. Joker Türkçe Dublaj Full izle filminin oyuncu kadrosunda Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen ve Shea Whigham gibi isimlere rastlamaktayız.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 286
  • 0
  Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj Full HD izle 2017 Yılı Filmi, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2017 yılında vizyona giren Uzaydan Gelen Fırtına Türkçe Dublaj Full HD izle aksiyon öğeleri içeren bir bilim kurgu olarak karşımıza çıkıyor.Dünyada peş peşe meydana gelen doğal afetlerin ardından dünya liderleri, iklimi kontrol etmek ve insanların güvenliğini sağlamak için karmaşık bir uydu network'ü yaratırlar. Fakat Dünyayı koruması gereken sistem, bir anda dünyaya saldırmaya başlar. Manyetik bir fırtına tüm Dünyayı etkilemektedir. Herkes ve her şey yok olmadan önce zamana karşı yarışılarak gerçeğin ortaya çıkarılması gerekmektedir. Yönetmenliğini Ronna Kress’in üstlendiği filmin senaristliğini Dean Devlin yapmıştır.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.3
  • 307
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.
bahis siteleri