Vincent Cassel

 1. Şrek Türkçe Dublaj Full Hd izle
  Tüm Bilgiler
  Şrek Türkçe Dublaj Full Hd izle Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2001 yılında vizyona giren Şrek Türkçe Dublaj Full Hd izle eğlenceli bir nimasyon filmi olarak izleyiciyle buluşmuştu. Şrek adındaki dev kendini insanlardan soyutlayarak ormanda tek başına yaşamaktadır. Bu soyutlamanın sebebi biraz da insanların ondan korkup kaçması veya zarar vermeye çalışmasından dolayıdır. Fakat Şrek’in pekte şikayetçi olmadığı yalnızlığı karşısına çıkan geveze eşek sayesinde son bulur. Bu arada Şrek’in henüz hayatının aşkıyla tanışacağından da haberi yoktur. Karakterlere Cameron Diaz, Eddie Murphy, John Lithgow, Mike Myers ve Vincent Cassel gibi ünlü isimlerin sesleriyle hayat verdiği Şrek Türkçe Dublaj Full Hd izle filmi Ted Elliott tarafından yazılıp yönetilmiştir.
  • 2001
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.8
  • 156
  • 0
  Siyah Kuğu – Black Swan Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Siyah Kuğu – Black Swan Türkçe Dublaj izle 2010 Yılı Filmi, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Siyah Kuğu Black Swan Black Swan filmin Konusu: Nina (Natalie Portman) ufak yaşta balerin olmuş bir kızdır. Balerin olmanın bütün zor yönlerini yaşamıştır. İyi bir dansçı olabilmek için bütün gücüyle çalışır. Annesi de kendisi gibidir ve çok azimlidir. Onunla beraber yaşayan Nina, ondan bir çok şeyi öğrenir. Beyaz Kuğu ile Siyah Kuğunun karşılıklı dans eder ve rekabetlerinden yeni bir arkadaşlık doğar. Ancak bu zor sanatın bütün kötü yönlerini ve acılarını birbirlerine yaşatacaklardır. Yorumlarınızın DizivFilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Siyah Kuğu Black Swan -Black Swan Keyifli seyirler.
  • 2010
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 960
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.