Tilda Swinton

 1. Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle Aile Filmleri, Fantastik Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Macera dolu Fantatik bir yapım olan Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle 2005 yılında izleyiciyle buluşmuştur. Pevensie ailesi Savaş nedeni ile ülkelerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Dört kardeş ünlü bir profesörün yanına yerleşirler. Hayalperest bir kız çocuğu olan kardeşlerden en küçüğü Lucy odalardan birindeki bir dolabın başka bir dünyaya açıldığını keşfeder. İsmi Narnia olan karlarla kaplı bu büyülü yerde hayvanlar konuşabilmektedir. Kardeşler Lucy’e ilk başta inanmasalar da Narnia’yı gözleriyle gördükten sonra ikna olurlar. Narnia Beyaz Cadı Jadis’in hakimiyeti altındadır. Şimdi kardeşler Narnia’yı özgürlüğe kavuşturmak için mücadeleye girişeceklerdir. Eğlenceli bir aile filmi olan Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle filminin yönetmenliğini Mark Robins üstlenirken senaryosu Christopher Markus tarafından kaleme alınmıştır.
  • 2005
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 246
  • 0
  Suspiria Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Suspiria Türkçe Dublaj 720p izle Gerilim Filmleri, Korku Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2018 yılında vizyona giren Suspiria Türkçe Dublaj 720p izle Giallo türünün en bilindik türlerinden olan Suspiria’nın yeniden uyarlaması olarak izleyiciyle buluşmuştu. Karanlık güçler dünyaca ünlü bir dans grubuna musallat olurlar. Dans grubunun üyelerinden bazıları bu güce yenilirken bazıları ise savaşmayı seçer. Yönetmen koltuğunda Avy Kaufman’ın oturduğu Suspiria Türkçe Dublaj 720p izle filminin senaryosu David Kajganich tarafından kaleme alınırken karakterlere Angela Winkler, Dakota Johnson, Ingrid Caven, Mia Goth ve Tilda Swinton gibi simler hayat vermiştir.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 267
  • 0
  Kar Küreyici Türkçe Dublaj İzle (Snowpiercer)
  Tüm Bilgiler
  Kar Küreyici Türkçe Dublaj İzle (Snowpiercer) 2013 Yılı Filmi, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2013 yılında vizyona giren Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle (Snowpiercer) filmini Bong Joon Ho yazıp yönetmiştir.2031 yılından sonrasını anlatan filmde bu tarihte dünyadaki küresel ısınma sorununu çözebilmek için bazı deneyler yapılmıştır. Fakat deneyler başarısız olmuş ve bunun sonucu olarak dünya buzul çağına dönmüştür. Bu olay sonrasında dünya nüfusunun çoğunluğu hayatını kaybetmiştir. Hayatta kalabilenler ise Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmışlardır. Ama dünyanın eski düzeninde yaşanan fikir ayrılıkları trende de baş göstermeye başlamıştır. Trendekilerin fikir ayrılığı hayat mücadelesini gittikçe daha da zorlaştıracaktır. İlginç konusuyla sinemaseverle buluşan Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle (Snowpiercer) filminin oyuncu kadrosunda Chris Evans, Allison Pill, Jamie Bell, John Hurt, Tilda Swinton ve Ed Harris gibi başarılı isimler yer alıyor.
  • 2013
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 409
  • 0
  Yenilmezler Son Oyun Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler Son Oyun Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2019 yapımı Yenilmezler 4 Son Oyun (Avengers 4 End Game) hd izle filminin yönetmenliğini Joe Russo ve Anthony Russo ikilisi üstlenmiştir.Serinin dördündü filmi olan Yenilmezler 4 Son Oyun (Avengers 4 End Game) hd izle filminde Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni çalmasından sonra Nick Fury, Doktor Strange, Wasp, Gamora, Maria Hill, Drax, Star Lord, Mantis, Vision, Örümcek-Adam, Scarlet Witch, Black Panther, Groot ve Bucky Barnes küle dönüşmüştür. Hulk, Thor, Kaptan Amerika ve Black Widow arkadaşlarını kaybetmenin acısını yaşarken Nebula ve Iron bir uzay mekiğinde sıkışıp kalmıştır. Aniden Ant-Man’in gelmesiyle yeni bir umut doğar ve hayatta kalan süper kahramanlar intikam için kolları sıvarlar. Yenilmezler 4 Son Oyun (Avengers 4 End Game) hd izle filminin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Chris Evans ve Mark Ruffalo gibi isimler yer almaktadır.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 328
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.