Si-ah Kim

 1. The Closet izle
  Tüm Bilgiler
  The Closet izle 2020 Yılı Filmi, Gizem Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  2020 yılında vizyona giren The Closet izle filmi Kwang-bin Kim tarafından yazılıp yönetilmiştir. İşinde başarılı bir mimar aniden karısını kaybeder. Kızıyla olan ilişkisini sağlamlaştırmak için yeni bir ece taşınırlar. Fakat kızı pek mutlu değildir. Bir gün yeni bir arkadaş edindiğini söylemesiyle neşelenmeye başlar. Fakat ortada tuhaf olaylar dönmektedir. Kızın dolabından garip sesler gelmekte ve babası tuhaf rüyalar görmektedir. Bu garip olayları kızın aniden ortadan kaybolması izler. Üstelik kaybolan ilk çocuk değildir. Jung-woo Ha, Yool Heo, Nam-gil Kim, Si-ah Kim, Shin Hyon Bin, Soo-jin Kim ve Sung-woong Park gibi isimlerin yer aldığı The Closet izle filmi gerilim öğeleriyle yüklü bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.
  • 2020
  • Güney
  • 720P
  • IMDb 5.7
  • 313
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.
bahis siteleri