Miyavi

 1. Malefiz Kötülüğün Gücü 2 Full izle
  Tüm Bilgiler
  Malefiz Kötülüğün Gücü 2 Full izle 2019 Yılı Filmi, Aile Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2020 yılında vizyona giren Malefiz Kötülüğün Gücü 2 Full izle filminin oyuncu kadrosunda Angelina Jolie, Elle Fanning, Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer ve Sam Riley gibi isimler yer almaktadır.Kalbi yumuşayan Malefiz ile Aurora’nın arası oldukça iyidir. Buzlar erimiş huzur içinde yaşamaya başlamışlardır. Fakat düşmanlık insanlar ile periler arasında halen devam etmektedir. Craig Wood tarafından yönetilen Malefiz Kötülüğün Gücü 2 Full izle filminin senaryosu Linda Woolverton tarafından kaleme alınmıştır.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 63
  • 0
  Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj izle 2019 Yılı Filmi, Fantastik Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2019 yapımını bir fantastik film olan Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj izle filminin yönetmen koltuğunda Joachim Rønning'i görüyoruz.Prenses Aurora ve kötü peri Malefiz'in hikayesini konu alan Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj izle filminde Malefiz ve Aurora arasındaki buzlar erimiştir. İntikam hırsıyla başlayan ilişkilerini bir sevgi bağına dönüşse de periler ve insanlar hala birbirine düşmandır. Prenses Aurora ile Prens Philip'in yapacağı evliliğin insanlar ve perileri birleştireceği düşünülür fakat olaylar beklenildiği gibi gelişmez.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 122
  • 0
  Başıboş – Stray (2019) Filki Full izle
  Tüm Bilgiler
  Başıboş – Stray (2019) Filki Full izle 2019 Yılı Filmi, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Başıboş Stray 5.4 puan alan bu filmin konusu: Genç bir kız annesini işlenen bir cinayet sonucu kaybeder. Kimsesiz olan genç kız annesinin ölümünün sırrını çözmek için bir dedektif tutar onunla yasa dışı olaylara karışır. İkili araştırmalarını ilerlettikçe doğaüstü bir gücün kızın ailesine karşı açık bir tehdit oluşturduğu sonucuna varırlar. Yorumlarınız Bizler için önemli olduğunu bilmeniz gerek.
  • 1080P
  • IMDb 5.4
  • 728
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.