Mila Kunis

 1. Beni Satan Casus Türkçe Dublaj Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Beni Satan Casus Türkçe Dublaj Full İzle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2018 yapımı Beni Satan Casus Türkçe Dublaj Full İzle filminin yönetmen koltuğunda Brian Grazer’ı oturuyor. 30 lu yaşlarındaki Morgan ve Audrey birbirlerinin en yakın arkadaşlarıdır.Los Angeles'ta normal bir hayat yaşayan ikili düzeni Audrey'in eski erkek arkadaşının bir anda çıkıp gelmesiyle bozulur. Peşinde suikastçiler olan bu eski sevgilinin başı derttedir. Morgan ve Audrey kendilerinin birden bire bu maceranın içinde bulurlar. Bütün Avrupa boyunca peşlerindeki suikastçilerden kaçan ekip uluslararası bir komploya karışmıştır. Zamanları çok kısıtlı olan Morgan ve Audrey acilen dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundadır. Senaryosu Susanna Fogel tarafından kaleme alınan Beni Satan Casus Türkçe Dublaj Full İzle filminin oyuncu kadrosunda Justin Theroux, Kate McKinnon, Lolly Adefope, Mila Kunis ve Sam Heughan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.0
  • 228
  • 0
  Siyah Kuğu – Black Swan Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Siyah Kuğu – Black Swan Türkçe Dublaj izle 2010 Yılı Filmi, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Siyah Kuğu Black Swan Black Swan filmin Konusu: Nina (Natalie Portman) ufak yaşta balerin olmuş bir kızdır. Balerin olmanın bütün zor yönlerini yaşamıştır. İyi bir dansçı olabilmek için bütün gücüyle çalışır. Annesi de kendisi gibidir ve çok azimlidir. Onunla beraber yaşayan Nina, ondan bir çok şeyi öğrenir. Beyaz Kuğu ile Siyah Kuğunun karşılıklı dans eder ve rekabetlerinden yeni bir arkadaşlık doğar. Ancak bu zor sanatın bütün kötü yönlerini ve acılarını birbirlerine yaşatacaklardır. Yorumlarınızın DizivFilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Siyah Kuğu Black Swan -Black Swan Keyifli seyirler.
  • 2010
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.0
  • 961
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.