Michael Peña

 1. Çarpışma Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Çarpışma Türkçe Dublaj 720p izle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2004 yılında vizyona giren Çarpışma Türkçe Dublaj 720p izle içinde birçok unsuru bir arada barındıran bir dram filmi olarak izleyiciyle buluşmuştu. Birbirlerinden sosyal yaşam, statü, gelir miktarı, köken ve etik değerler açısından oldukça farklı olan insanların yolları 36 saat içinde ilginç bir şekilde kesişir. Irk farklılıkları, suçluyla-suçsuz, siyahla-beyaz ve doğruyla yanlışın karmaşasını gözler önüne seren film gerçekleri sorguluyor. Paul Haggis’in yazıp yönettiği Çarpışma Türkçe Dublaj 720p izle filminin oyuncu kadrosunda Don Cheadle, Jennifer Esposito, Matt Dillon, Michael Peña ve Sandra Bullock gibi başarılı isimler yer alıyor.
  • 2004
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.8
  • 108
  • 0
  Gelecek Jenerasyon Türkçe Dublaj Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Gelecek Jenerasyon Türkçe Dublaj Full HD izle Aile Filmleri, Animasyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2018 yapımı Gelecek Jenerasyon Türkçe Dublaj Full HD izle macera dolu bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. Küçük bir kız ile bir robotun arkadaşlığını konu alan animasyon filminde Mai isimli kız çocuğu çok yalnızdır. Sıkıcı bir hayatı olan Mai yanlışlıkla gizli bir robotu uyandırır. Bundan sonra hayatı eskisi olmayacak olan Mai ve robot arasında güçlü bir bağ oluşur. İkili kötü bir kahramanın sinsi planlarını öğrenirler. Bu planları bozarak kötülere karşı olan mücadeleyi kazanabilecekler midir? Yönetmen koltuğunda Allyson Bosch’un oturduğu Gelecek Jenerasyon Türkçe Dublaj Full HD izle Animasyon filminin senaryosu Joe Ksander tarafından kaleme alınmıştır.
  • 2018
  • Çin
  • 720P
  • IMDb 6.6
  • 84
  • 0
  Lego Ninjago Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Lego Ninjago Türkçe Dublaj 720p izle 2017 Yılı Filmi, Aile Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2017 yılında vizyona giren Lego Ninjago Türkçe Dublaj 720p izle filmi bir oyuncak çeşidi olan Legoların beyaz perdeye aktarılmış hali olarak izleyiciyle buluşmuştu.Kötü bir adam, savaş lordu olan ve aynı zamanda Lloyd'un babası olan Garmadon durdurulmalıdır. Lloyd’un mücadelesine savaşçı arkadaşları ve Kung Fu ustası Wu destek verecektir. Mekaniklerin mekaniklerle, babaların oğullarla olan mücadelesini izleyeceğimiz filmde disiplinsiz Ninjalar egolarından uzaklaşmalı ve ekip ruhuyla hareket etmeyi öğrenmelidirler. Senaryosu Dan Hageman tarafından yazılan Lego Ninjago Türkçe Dublaj 720p izle filminin yönetmenliğini Mark Mothersbaugh üstlenmiştir.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.0
  • 96
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.