Georgie Henley

 1. Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu Türkçe Dublaj HD izle
  Tüm Bilgiler
  Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu Türkçe Dublaj HD izle 2010 Yılı Filmi, Aile Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2010 yılında vizyona giren Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu Türkçe Dublaj HD izle serinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkıyor. Pevensie kardeşlerin sevimsiz kuzenleri onların evlerinde kalmaya başlamıştır. Cambridge-İngiltere’de de ikinci dünya savaşı yaşanmaktadır. Macera bu kez çocuklardan üçünün duvarda duran bir okyanus tablosunun içine çekilmeleriyle başlar. Şimdi köle tüccarları, ejderhalar, büyülü mer halkı ve Dufflepudlar ile savaşmak zorunda kalacaklardır. Narnia Günlükleri 3: Şafak Yıldızının Yolculuğu Türkçe Dublaj HD izle filminin yönetmenliğini ilk filminde yönetmen koltuğunda oturan Mark Robins üstlenirken senaryosunu kaleme alan isim Christopher Markus’tur.
  • 2010
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.3
  • 276
  • 0
  Narnia Günlükleri 2: Prens Kaspiyan Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Narnia Günlükleri 2: Prens Kaspiyan Türkçe Dublaj 720p izle 2008 Yılı Filmi, Aile Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Narnia serisinin ikindi filmi olan Narnia Günlükleri 2: Prens Kaspiyan Türkçe Dublaj 720p izle 2008 yılında izleyiciyle buluşmuştu. Pevensie kardeşler Narnia’ya zaman kavramı normal dünyadakinden farklı olduğu için aradan yüzyıllar geçtikten sonra geri dönerler. Bu kez de Şeytan Kral Miraz Narnia’nın kralı olmuştur. Kardeşler yine Narnia’yı kurtarmak için canla başla mücadele edeceklerdir. Filmin yönetmenliğini bu kez Liz Mullane üstlenirken senaryosu Andrew Adamson tarafından kaleme alınmıştır.
  • 2008
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.5
  • 267
  • 0
  Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle Aile Filmleri, Fantastik Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Macera dolu Fantatik bir yapım olan Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle 2005 yılında izleyiciyle buluşmuştur. Pevensie ailesi Savaş nedeni ile ülkelerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Dört kardeş ünlü bir profesörün yanına yerleşirler. Hayalperest bir kız çocuğu olan kardeşlerden en küçüğü Lucy odalardan birindeki bir dolabın başka bir dünyaya açıldığını keşfeder. İsmi Narnia olan karlarla kaplı bu büyülü yerde hayvanlar konuşabilmektedir. Kardeşler Lucy’e ilk başta inanmasalar da Narnia’yı gözleriyle gördükten sonra ikna olurlar. Narnia Beyaz Cadı Jadis’in hakimiyeti altındadır. Şimdi kardeşler Narnia’yı özgürlüğe kavuşturmak için mücadeleye girişeceklerdir. Eğlenceli bir aile filmi olan Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj Full izle filminin yönetmenliğini Mark Robins üstlenirken senaryosu Christopher Markus tarafından kaleme alınmıştır.
  • 2005
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 247
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.