Christian Serratos

 1. Alacakaranlık 3 Tutulma Türkçe Dublaj HD izle
  Tüm Bilgiler
  Alacakaranlık 3 Tutulma Türkçe Dublaj HD izle 2010 Yılı Filmi, Fantastik Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2010 yılı vizyon tarihli giren Alacakaranlık 3 Tutulma Türkçe Dublaj HD izle filminin tam ismi Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma (The Twilight Saga: Eclipse)’dır. Alacakaranlık serisinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkan Alacakaranlık 3 Tutulma Türkçe Dublaj HD izle filminin yönetmeliğini bu kez David Slade üstlenmiş. İlk iki filmde olduğu Alakaranlık 3’te de senaryo Melissa Rosenberg tarafından kaleme alınmış. Oyuncu kadrosuna ise Bryce Dallas Howard ve Xavier Samuel gibi isimler eklenmiş. Alacakaranlık 3 Tutulma Türkçe Dublaj HD izle filminde vampir Victoria James’in intikamını almak için Bella’yı öldürmeye karar verir. Yeni dönüşen vampirlerden yeni doğanlar denilen bir ordu oluşturmak isteyen Victoria’yı durdurmak pekte kolay olmayacaktır. Bu sebeple vampirler kurt adamlarla işbirliği yaparak birlikte savaşacaklardır.
  • 2010
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.0
  • 88
  • 0
  Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe Dublaj 720p izle 2009 Yılı Filmi, Fantastik Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2009 yılında vizyona giren Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe Dublaj 720p izle filminin Senaryosu Melissa Rosenberg tarafından kaleme alınmış olan filmin yönetmenliğini ise Chris Weitz üstlenmişti. Başroller ve diğer oyuncu kadrosu hemen hemen aynı olan filmde bu kez Charlie Bewley, Michael Sheen, Daniel Cudmore ve Jamie Campbell Bower gibi isimleri de görüyoruz. Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe Dublaj 720p izle filminde Bella ve Edward’ın aşkları devam ederken Bella 18 yaşına girmeye hazırlanıyor. Bella’nın vampir olmayı istemesi üzerine ikilinin arasında bir anlaşmazlık çıkıyor. Bir süre sonra Edward’ın isteği üzerine ayrılıyorlar. Fakat bu ayrılık ikisi için de kötü sonuçlar doğurur. Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe Dublaj 720p izle, Alacakaranlık 1’in devam filmi olarak vizyona girmiş olup tıpkı ilk film gibi oldukça fazla ilgi görmüştü.
  • 2009
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 4.7
  • 90
  • 0
  Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle 2008 Yılı Filmi, Fantastik Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2008 yılında ülkemizde vizyona giren Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle filminin yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlenmişti.En sevilen fantastik filmlerden biri olmayı başaran Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle Stephenie Meyer'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştı. Bella Swan annesiyle babası ayrı olan bir genç kızdır. Annesi başka bir adamla evlendiğinden küçük bir kasabada yaşayan babasının yanına taşınır. Yaşıtlarına göre farklı ve içine kapanık bir kız olan Bella bir süre sonra tıpkı kendisi gibi diğerlerinden farklı olan Edward’la tanışır. Edward'ın olağanüstü yeteneklerini farkeden Bella, ondan uzaklaşmak yerine daha çok ilgi duymaya başlar. Aralarında romantik bir ilişki başlar fakat zaman geçtikçe beklenmedik olaylar yaşanmaya başlanır. Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj Full izle filminin başrollerini Kristen Stewart ve Robert Pattinson paylaşırken ikiliye, Taylor Lautner, Sarah Clarke ve Billy Burke gibi isimler eşlik ediyor.
  • 2008
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.2
  • 87
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.