Brian Cox

 1. Last Moment of Clarity 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Last Moment of Clarity 720p izle Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Film izle 
  Türkçe Altyazı
  2020 yılında vizyona giren Last Moment of Clarity 720p izle yönetmenliğini Colin Krisel, James Krisel ikilisi üstlenmiştir. Sam’in harika bir ilişkisi varken ve çok mutluyken kız arkadaşının aniden mafya tarafından öldürülmesiyle hayatı kabusa döner. Mafyanın kendisinin de peşinde olduğunu öğrenince Paris’e kaçar. Uzun zaman sonra tv’de görüğü bir kadını ölen kız arkadaşına benzetmesiyle kadının peşine düşecektir. Samara Weaving, Brian Cox, Carly Chaikin, Udo Kier, Hal Ozsan, Pasha D. Lychnikoff ve Nicole Ansari-Cox gibi oyuncuların performanslarını izlediğimiz Last Moment of Clarity 720p izle filminin senaryosu James Krisel tarafından kaleme alınmıştır.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.3
  • 44
  • 0
  Remember Me Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Remember Me Full HD izle 2019 Yılı Filmi, Komedi Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  2019 yılında vizyona giren Remember Me Full HD izle filmi Rafa Russo tarafından yazılıp yönetilmiştir. Tiyatro eleştirmeni olan Claude, eşini birkaç yıl önce kaybetmiştir. Damadı politikacıdır ve adı uygunsuz bir skandala karışır. Bir yandan kızı ve torunu için endişelenen Claude bir yandan da eski işine dönerek birkaç fikir sunmak istemektedir. Fakat eski işyerine vardığında eski sevgilisinin Alzheimer hastası olduğunu öğrenir. Birbirlerinden yıllar önce ayrılıp başkalarıyla evlenmişlerdir. Fakat Claude hala eski sevgilisine aşık olduğundan onu bulmaya kararlıdır. Remember Me Full HD izle filminin oyuncu kadrosunda Brian Cox, Bruce Dern, Caroline Silhol, Sienna Guillory ve Verónica Forqué gibi isimler yer alıyor.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 85
  • 0
  Medusa Darbesi Türkçe Dublaj HD izle
  Tüm Bilgiler
  Medusa Darbesi Türkçe Dublaj HD izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2004 yılında izleyiciyle buluşan Medusa Darbesi Türkçe Dublaj HD izle bir aksiyon yapımı olarak vizyona girmişti. Bourne hafıza kaybına uğradıktan sonra kız arkadaşı ile huzurlu bir hayat yaşamaya başlamıştır. Fakat birgün bilmediği bir düşmanı tarafından suikaste uğrar. Bu saldırıdan sağ kurtulan Bourne, hayatını tehdit eden bu düşmanla mücadele etmek zorundadır. Frank Marshall’ın yönetmenliğini üstlendiği Medusa Darbesi Türkçe Dublaj HD izle filminin oyuncu kadrosunda Brian Cox, Franka Potente, Julia Stiles, Karl Urban ve Matt Damon gibi isimler yer almaktadır.
  • 2004
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 106
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.