Adrien Brody

 1. İnce Kırmızı Hat Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  İnce Kırmızı Hat Türkçe Dublaj Full izle Dram Filmleri, Savaş Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  1998 yılında vizyona giren İnce Kırmızı Hat Türkçe Dublaj Full izle filmi İkinci Dünya Savaşı zamanını konu alıyor. İkinci Dünya Savaşının başlamasıyla birlikte cepheye giden Amerikan askerleri savaşta birçok güçlükle karşılaşırlar. Bir grup Amerikan askerinin verdiği mücadeyi odağına alan film savaşın sert yüzünü de gözler önüne seriyor. Hans Zimmer tarafından yönetilen filmin senaryosu Terrence Malick tarafından yazılırken İnce Kırmızı Hat Türkçe Dublaj Full izle filminin oyuncu kadrosunda Adrien Brody, Ben Chaplin, George Clooney, Jim Caviezel, ve Sean Penn gibi usta isimler yer alıyor.
  • 1998
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 465
  • 0
  Detachment Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Detachment Full HD izle 2011 Yılı Filmi, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  2011 yılında vizyona giren Detachment Full HD izle filmi bir eğitim sistemi eleştirisi olarak karşımıza çıkıyor. Disiplin sistemi tümüyle yitirmiş bir okulda Henry öğrencilerine halen ilgi ve şevkat göstermektedir. Öğrenciler tamamiyle zıvanadan çıkmış haldedirler. Öğretmenlerine küfür etmekte, iyiyle kötüyü birbirinden ayıramamakta hatta hayvanlara bile işkence etmektedirler. Diğer öğretmenler Henry’i bu öğrencilere iyi davrandığı için kınamaktadırlar. Peki bir şeyler düzelecek midir? Oyuncu kadrosunda Adrien Brody, Christina Hendricks, James Caan, Lucy Liu ve Marcia Gay Harden gibi isimlere rastladığımız Detachment Full HD izle filminin yönetmenliğini Suzanne Smith üstlenmiştir.
  • 2011
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 390
  • 0
  Ölümcül Tuzak (2017) Filmi Full izle
  Tüm Bilgiler
  Ölümcül Tuzak (2017) Filmi Full izle 2017 Yılı Filmi, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Yapacakları bir soygun sırasında depo içerisinde mahsur kalan üç hırsızları konu alan Bullet Head filmi başrollerinde Adrien Brody ve Antonio Banderas yer almaktadır. Yönetmenliğini ve senaryosunu Paul Solet'in yaptığı Bullet Head yapımı 2017 yılında vizyona girdi. Yüklü miktarda paranın bulunduğu yere girip hırsızlık yapmak için giriş yaptıkları depoya sinirli ve bi okadar da vahşi bir köpeğin sayesinde o depoda korku içinde kapalı kalırlar. Burada kaldıkları süre boyunca her an baskın yapabilecek olan polislere tutuklanmadan kaçmanın bir yolunu bulmaları gerekmektedir. Hem kendi aralarında yüzleşip bir yandan da kaçış planın yapmak zorundalar. Bullet Head, soymaya kalktıkları yer aslında örgütün köpek dövüşleri müsabaklarını düzenlemiş oldukları bir mekandır. Onlar buraya henüz girmeden bir gün öncesinde köpek dövüşleri düzenlenip terminator lakabını verdikleri köpek şampiyonluk yaşamıştır. Soyguncuların peşine takılan bu vahşi köpek ise onları deponun içerisinde büyük bir kovalamacaya iter. Bu büyük hayatta kalma ve kaçış olayının arkasında eski zamanlarda yaptıkları şeyler ve anılarla yüzleşmeleri gereklidir.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.4
  • 1.228
  • 0
Merhabalar. dizivfilmizle.com sitemize hoş geldiniz.
Öncelikle izlemek istediğiniz her filmi dizivfilmizle.com sitemizde sorunsuz izleyebilmenizi sağlamak en büyük görevimizdir. Bu sebeple sitemize bütün filmleri hd film izle, full hdfilmcehennemi, 720p ve 1080p kalite seçenekleriyle eklemeye gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra yabancı filmlerin hepsinde Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçeneği sunuyoruz. Ekleyeceğimiz filmleri özenle, sevilen filmlerin araştırmasını yaparak sizlerin de sevebileceğinizi düşündüğümüz filmlerden seçiyoruz.

Sizin istekleriniz bizim için oldukça önemli olduğundan sitemizde bulamadığınız herhangi bir filmi veya Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Altyazılı izle dil seçeneğini bulamadığınız herhangi filmi yorumlarda bizden talep ettiğiniz taktirde çok kısa bir süre içerisinde dizivfilmizle.com film izleme sitemize ekliyoruz.

En önemli ayrıcalıklarımızdan biri de reklamsız film izlemenizi sağlıyor olmamızdır. Ayrıca ülkemizde yayınlanan yerli film izlemeniz için sizlere ulaştırmaya da çok önem veriyoruz.

Sitemizdeki filmleri akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayarınızdan sorunsuz olarak izleyebilmenizi sağlarken hem yerli hem yabancı filmleri tek parça film izleme rahatlığıyla sunuyoruz. İşin özü dizivfilmizle.com film izleme sitemizde hd izle, full hd izle, 720p izle ve 1080p izle seçenekleriyle sorunsuz; Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle seçenekleriyle de filmleri tercihlerinize en uygun hale getirerek keyifle izleyebilirsiniz.

Sunucumuzda asla hiçbir film bulundurmamakta olup tüm filmleri iframe ile çeşitli video servis sağlayıcılarından temin etmekteyiz. Şayet telif haklarını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içerik olursa iletişim sayfamızdan bildirmeniz halinde, biz bu bildirimi aldıktan çok kısa bir süre sonra içerik sitemizden kaldırılacaktır. Bu sebepten dizivfilmizle.com hiç bir yasal yükümlülüğe tabi değildir.

dizivfilmizle.com ailesi hepinize iyi seyirler diler.
bahis siteleri